Zpívejte lidičky

Přátelské setkání s milými písničkami a povídáním, ve kterém se setkávají moudrost i humor, tak jak je život přináší. Chvíle pohody přinášejí Kamarádi, jejichž potřeba dávat radost se neomezuje jenom na malé diváky...

Hudební část programu tvoří průřez všemi oblíbenými žánry mimo současné pop music. Zaznějí zde melodie nejoblíbenějších písničkářů - od Hašlera po současné tvůrce, nechybí typická česká lidovka, slovácké písničky Jižní Moravy, ale i Jaroslav Ježek či Suchý a Šlitr. Posluchači zde najdou vždy něco, co je zaujme a mnohá písnička je možná právě ta jejich oblíbená. Pořad lze i tematicky upravit, např. jako oslavu Dne matek apod. Velmi často si Kamarády s písničkami zvou Městské či Obecní úřady pro své Senior kluby. Základní varianta pořadu je hodinová, program lze rozšířit na 90 minut při zachování původní ceny.
Hrají Dáša Hlaváčková Jiří Látal a Vojta Polanský.

Za přiměřený příplatek lze přizvat nejrůznější hosty podle Vašeho přání (Petr Nárožný, Naďa Konvalinková, Ondřej Vetchý, Jan Čenský, Pavel Zedníček, Pavel Nový aj.)

Na vaše přání můžeme přivézt - i mimo tento pořad - také např.

Prof. Pavla Pafka, Prof. Jana Pirka, Mistra Dakar Karla Lopraise, desetinásobného Mistra světa na vysokém kole Josefa Zimovčáka, Gen. Andora Šándora, Jana Rosáka, Zdeňka Junáka (Četnické humoresky)

vojta2023
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!